Події

Під супровід патрульного екіпажу через всю Вінницю. До вінницької лікарні доправили дитину, яка проковтнула батарейки. Відео

23 жовтня 2020, 15:12

23 жовтня у Вінниці карету швидкої медичної допомоги супроводжувала Патрульна поліція міста. Як зауважують на сторінці ads_vinnitsa у соцмережі Instagram, медики доправляли до Вінницької обласної лікарні дитину, яка проковтнула батарейки. Але у спецавтомобіля відмовили сирена та проблискові маячки. Тому екіпаж правоохоронців долучився до порятунку.

«Сьогодні під час виклику на автомобілі швидкої відмовила сирена і проблискові маячки. Через усе місто треба було везти дитину, яка проковтнула батарейки і в цьому допомогли патрульні. Дитину вдалося максимально швидко довезти через усі вінницькі корки в дитячу обласну лікарню», - так підписали пост.

Редакція Вінниця.info зв’язалась з пресцентром Патрульної поліції Вінницької області. Ситуацію прокоментують найближчим часом.

До цього моменту ми звернулися до адміністрації Вінницької обласної дитячої лікарні. Запитали, як взаємодія швидкої та патрульної служб допомагає вчасно доставити пацієнта, адже через затори та байдужість водіїв, швидкій важко рухатися вулицями Вінниці.

«Так, це є проблемою. Але поліції на всіх не вистачить. Проблему з заторами потрібно вирішувати кардинально і системно. Через рік ми будемо «равлики», а через два зупинимось. Трафік і комунікації не мають залежати від людського фактору - байдужість ще не скоро зникне, - байдужість потрібно «обійти», - підкреслив Василь Паненко, керівник Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Редакція Вінниця.info слідкує за ситуацією.

Нагадаємо, 9 листопада 2019 року у Вінниці патрульні поліцейські супроводили до лікарні приватний автомобіль, в якому допомоги потребував малолітній хлопчик.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Відео: ads_vinnitsa у соцмережі Instagram.

Теги: Вінниця швидка супровід патрульна дитина допомога 
Матеріали по темі