Місто

Під Вінницькою мерією потрійний протест. Чого хочуть люди?

24 червня 2016, 10:14

 24 червня сесія Вінницької міської ради розпочалася з протесту. Під стінами мерії зібралися активісти одразу з трьома вимогами: перевізники просять затвердити нові тарифи на проїзд, пенсіонери – не піднімати тарифи, а батьки учнів 31-ї і 5-ї шкіл – не реформувати їх навчальні заклади. До майдану незалежності пригнали 8 маршруток.

Сьогодні на засіданні розглядатимуть питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2012р. № 1091, зі змінами», що передбачає впровадження нових цін на проїзд з 1 липня: як в муніципальному транспорті, так і в маршрутних таксі.

Перевізники прийшли під стіни мерії, аби не дозволити обранцям проігнорувати даний проект рішення. За їх словами економічно обґрунтована вартість проїзду наразі 5 гривень, однак вони готові погодитися на тарифи схвалені міськрадою, а саме – 4 і 4,5 гривні (залежно від довжини маршруту).

На порядок денний також винесене питання «Про зміну ступеня, перейменування та затвердження статутів комунальних закладів загальноосвітніх навчальних закладів міста в новій редакції». Мова йде про реорганізацію 31-ї 5-ї шкіл. Батьки учнів, що не підтримують таких змін, прийшли під міську раду, щоб своїм протестом не дозволити депутатам ухвалити рішення.

На майдан Незалежності привели і дітей. Від 30-градусної спеки малеча ховається під парасольками.

В натовпі мітингувальників – відомі місцеві активісти – Ольга Маліновська і Володимир Воловодюк. Саме вони о 10 годині намагалися провести протестувальників у сесійну залу. 

 

 

ВИННИЦA.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: мітинг 
Матеріали по темі