Події

Під Вінницею вандал розбив вуличний монітор та скло при вході до сільради. Фото

25 жовтня 2021, 16:00

У селі Якушинці, що під Вінницею, встановили особу вандала, який розбив вуличний монітор та вікна при вході до приміщення місцевої сільради. Це трапилося під ранок минуло четверга. Розпізнати порушника вдалося завдяки камерам вуличного спостереження. Наразі, питанням займаються правоохоронці.

Про це повідомляють у Якушинецькій громаді.

«За допомогою нашої системи зовнішнього відеоспостереження, підозрювану у даних діях особу було встановлено. Робота щодо встановлення нових камер відеоспостереження в інших селах громади, продовжується, а в кінцевому випадку системою буде охоплено усі без винятку наші населені пункти. Особливого цинізму цій події додало те, що саме в момент розбиття телемонітору, по ньому транслювався сюжет про привітання Захисників України з їхнім святом на державному рівні. З використанням державної символіки. А окрім цього, на ньому викладалося багато актуальної й потрібної жителям громади інформації, в першу чергу, стосовно отримання адмінпослуг, оформлення необхідних документів, графіків роботи установ та організацій, їх контактних даних та інше», - зауважують у повідомленні.

Національною поліцією розпочато розслідування, у рамках якого, зокрема вирішуватиметься і питання відшкодування завданих збитків.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Якушинецької громади.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Якушинці вандал монітор вікна 
Матеріали по темі