Місто

Підняти люки на рівень проїжджої частини та закріпити їх від просідання – вінничани підписують нову петицію

15 березня 2020, 15:21

Вінничанин зареєстрував петицію, у якій просить міську раду виділити кошти на ремонт люків, які розташовані на проїжджій частині. Автор петиції пропонує за технологією підняти люки на рівень проїжджої частини дороги та закріпити їх від просідання – це, за його словами, зменшить аварійність.

«Суттєвим недоліком вінницьких доріг є провалені люки на проїзній частині майже всіх вулиць міста. Автомобілісти повинні віртуозно їх об’їжджати, а часто просто наїжджати в ці ями. Ця проблема суттєво впливає на рівень аварійності на дорогах міста, спричиняє великі збитки власникам автотранспорту, а також приносить збитки комунальному підприємству «Вінницька транспортна компанія» (пошкодження муніципальних автобусів та тролейбусів).

Давно існує технологія підняття люків на рівень проїжджої частини та капітальне закріплення їх від просідання. Проїзд по такому люку не приносить жодного дискомфорту. У низці міст України уже застосовується така практика. Вінниця не один рік займає перше місце по рівню комфорту для проживання у рейтингу міст України, однак через зазначену проблему ризикує скотитися вниз. Просимо Вінницьку міську раду знайти і невідкладно виділити кошти, які є не надто великими для бюджету нашого міста та вирівняти всі люки на вінницьких дорогах», –йдеться в петиції Миколи Пипяка.

Щоб петицію розглянули в міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Вінниця.info

Теги: петиція люк дорога 
Матеріали по темі