Події

Підполковника, який у Вінниці взяв 207 тисяч хабара, оштрафували на 25,5 тисяч

27 листопада 2019, 17:22

Вінницький міський суд визнав винним підполковника поліції, який одержав неправомірну вигоду в розмірі 207 тисяч гривень. Колишнього правоохоронця оштрафували на 25 тисяч 500 гривень.

«У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, щиро розкаявся та дав показання, які відповідають обставинам, викладеним в обвинувальному акті. Просив суд суворо його не карати, оскільки відповідні висновки для себе зробив.

Прокурор у судовому засіданні наполягав на спрощеному порядку розгляду кримінального провадження та просив визнати чоловіка винним у скоєнні інкримінованого йому злочину та призначити йому покарання у виді штрафу – 17 тисяч гривень», - повідомляє прес-служба Вінницького міського суду.

З урахуванням обставин справи, особи обвинуваченого, який раніше не судимий, визнав свою вину, щиро розкаявся, має на утриманні малолітню дитину, суд дійшов висновку, що виправлення та запобігання вчиненню нових злочинів можливе без ізоляції його від суспільства, а тому слід призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі 25 тисяч 500 гривень (1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), що в межах санкції статті.

На даний час вирок ще не набув законної сили.

Раніше ми писали, що підполковник поліції, який попався у Вінниці з хабарем, хотів «відкупитись» штрафом. Нагадаємо, 9 липня поліцейський отримав частину неправомірної вигоди – 206 тисяч грн., що задокументовано в ході негласних слідчих дій. Підозрюваного було затримано «на гарячому», а предмет злочину вилучений.

Вінниця.info

Теги: хабар поліція  
Матеріали по темі