Економіка

Підприємство з Вінниці експортує олію на всі континенти світу. Фоторепортаж, як виготовляють масло

24 листопада 2016, 15:25

 24 листопада, в рамках виїзної наради голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та мер Вінниці Сергій Моргунов відвідали найбільше в Європі підприємство з виготовлення олії ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який входить до промислової групи Vioil. Підприємство експортує продукцію в 69 країн світу.

Цікаво, що «масложир комбінат», як називають його вінничани, в 90-х роках могла спіткати доля інших промислових гігантів міста. В 90-х роках його мало не порізали на метал, але завдяки успішним менеджерам підприємство наростило свої потужності і на сьогодні переробляє 50 вагонів сировини в добу.

«На сьогодні ми експортуємо продукцію в 69 країн світу. На добу виробляємо майже 1500 тон масла. Зараз працюємо на олії соняшниковій. За добу вихід олії складає близько 1300 – 1400 тон. Завод може працювати на соняшнику, ріпаку, на сої, а також плануємо переробляти льон», - розповів голова правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко.

«Україна в світі номер один по виробництву олії. В промислову групу Vioil входять два комбінати, але вінницький самий потужний комбінат і зараз, після останньої реконструкції, цей завод займає перше місце в Європі за потужністю. Щодо потреб, так як Україна номер один по виробництву олії, то ми поставляємо продукцію на весь світ. І в Африку і на екзотичні острови, і маємо поставляти в Антарктиду. В нас немає проблем з реалізацією, продукція дуже якісна, відповідає всім міжнародним стандартам. Тому можна сказати, що за нашою продукцією стоїть черга», - говорить фінансовий директор промислової групи Vioil Алла Власюк.

«Ми поставляємо свою продукцію на всі континенти світу», - додав Дмитро Чаленко.

Довідка.

На ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» знаходиться в м. Вінниця на вул. Немирівське шосе. На підприємстві працює 877 чоловік. Обсяг реалізованої продукції  за січень – жовтень 2016р. – 2,552 млрд. грн.

Асортимент продукції складає понад 60 найменувань. Основні види продукції:

  • олії рослинні  нерафіновані, рафіновані дезодоровані наливні та фасовані;

  • кондитерські та кулінарні жири, саломаси різних марок;

  • м’які маргарини в асортименті різної калорійності;

  • шроти тостовані;

  • лушпиння гранульоване;

  • кисень технічний.

Територія підприємства

 

 

 

Лабораторія. Провели дегустацію масла 

 

 

 

Цехи

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: економіка виробництво 
Матеріали по темі