Економіка

Підприємство, де виготовляють вінницький хрін, запустило гуртовий продаж пива

11 травня 2022, 16:36

На базі Вінницької харчосмакової фабрики, де виготовляють хрін і гірчицю, в серпні минулого року налагодили виробництво живого пива. Підприємство отримало ліцензію на гуртовий продаж і збуває крафтову продукцію не лише у Вінниці та області, а й в Києві, Одесі, Умані та Житомирі.

Про це на своїй сторінці повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Лінія з виробництва вінницького пива повністю автоматизована, за добу тут можна виготовляти понад 10 тонн напою. Продукт виготовляють на сучасному обладнанні угорської компанії ZIP Technologies», - зазначає посадовець.

В асортименті є шість видів пива:

  • Преміум світле «Вінницьке»
  • Світле «Блонд-ель»
  • Світле «Голд-ель»
  • Пшеничне світле «Вайсбір»
  • Напівтемне «Віденське»
  • Темне «Гіпаніс»

«Наступний крок - розширення асортименту, збільшення об'ємів виробництва за рахунок інвестицій у додаткове обладнання. За рахунок нового виробництва підприємство створює додаткові робочі місця та збільшує відрахування до бюджету. Вінницька міська рада готова підтримувати та допомагати підприємцям всіма можливими засобами - так було в карантинному 2021 році, так і зараз у воєнному 2022-му.

Наші пріоритети зараз - це турбота про людей, які через війну залишилися без дому та відновлення економіки. Бо держава повинна мати власні ресурси для забезпечення потреб», - написав Андрій Очеретний.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – зі сторінки Андрія Очеретного

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вінницьке пиво 
Матеріали по темі