Економіка

Підприємцям показали, як працює Гайсинський молокозавод. Продукцію відправляють в Єгипет, В’єтнам, Йорданію

15 квітня 2019, 09:50

ГО «Вінницький Бізнес Клуб» провів засідання на базі ТОВ «Гайсинський молокозавод». Представники бізнесу ознайомились з діяльністю підприємства та вирішували організаційні питання діяльності громадської організації.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької ОДА.

ТОВ «Гайсинський молокозавод», хоч заснований в 1932 році, експлуатує лише сучасне технологічне обладнання, адже був повністю модернізований протягом останніх 10 років. За роки свого існування підприємство зарекомендувало себе як виробник молочної продукції найвищої якості, спеціалізуючись на виготовленні твердих та м’яких сирів, масла та сухих молочних продуктів.

Під час ознайомчої екскурсії потужностями заводу його керівник Тарас Осадчий детальніше ознайомив присутніх з процесом сироваріння:

- Завдяки технологічній модернізації на підприємстві освоєно випуск широкого асортименту продукції. Виробництво автоматизоване, тому ми можемо контролювати всі його етапи, постійно стежимо за якістю та безпекою продукції, що дозволило розширити географію її поставок в такі країни як: Латвія, Білорусь, Грузія, Молдова, Єгипет, Йорданія, В'єтнам, Саудівська Аравія. На підприємстві працює 210 осіб, із середньою заробітною платою близько 8000 грн. Крім того, на сьогоднішній день технологічні потужності заводу дозволяють щомісяця виробляти 300 тон твердих і 180 тон м'яких сирів, 540 тон масла і спредів, 360 тон сухих молочних продуктів».

На початку 2018 року був запущений в експлуатацію цех з виробництва сухих молочних продуктів, що дозволило виробляти суху сироватку і сухе знежирене молоко.

Нагадаємо, Громадська організація «Вінницький Бізнес Клуб» - об’єднання найпотужніших підприємств Вінницької області. В п’ятницю, під час засідання, присутні розглянули важливі організаційні питання, серед яких обрання голови та членів Ради громадської організації, а також голови ГО «Вінницький Бізнес Клуб», 3-річний термін перебування на посаді яких, згідно Статуту організації, завершився.

За підсумками голосування одноголосно було підтримано переобрання В’ячеслава Калініченка головою ГО «Вінницький бізнес клуб» та обрання Миколи Овчарука на посаду голови Ради громадської організації.

Крім того, присутні обговорили сучасний стан бізнес-середовища Вінницької області, розвиток експортно-імпортного потенціалу регіону та нарощування його інвестиційної привабливості.

Вiнниця.info, фото - ОДА

Теги: молокозавод 
Матеріали по темі