Політика

Підрахунок голосів триває, але відомо, що до Вінницької міської ради проходить 4 партії. Фото і відео

27 жовтня 2020, 16:47

27 жовтня у Вінниці в будівлі по вул. Брацлавська, 85 людно. Члени дільничних виборчих комісій привозять мішки з виборчою документацією – протоколи і бюлетені. Поки офіційний підрахунок триває, стало відомо, які партії проходять до Вінницької міської ради.

«Представники дільничних виборчих комісій попередньо записуються в чергу, щоб здати виборчу документацію. Час оформлення документів в ТВК залежить від правильності оформлення документів, які привозять. Але в середньому це займає близько 20 хвилин», - розповіла по телефону член Вінницької міської ТВК Валентина Побережець.

«В нас на дільниці проголосувало десь 40% виборців. По списку - 1085 виборців. Вікова категорія різна, більше молодь. На дому голосували 25 людей», - каже Пані Людмила, яка привезла документацію зі 182 дільниці, в Стадниці, яка увійшла до Вінницької ОТГ.

«Найбільшою проблемою для нас був графік роботи ТВК. Я знаю, що в багатьох інших містах – Одесі, Львові, ТВК працювала цілодобово. Але в зв’язку з тим, що ТВК припинила свою цілодобову роботу і визначився зовсім інших порядок прийняття бюлетенів, думаю, що деякі здадуть бюлетені, аж під кінець тижня», - додає колега Світлани.

За словами голови Вінницької міської територіальної виборчої комісії Дмитра Шевчука, станом на 16.00 годину 27 жовтня ТВК опрацювала протоколи з 50 дільниць, всього їх 170. Підрахунок голосів триває.


В деяких штабах політичних партій проводили паралельний підрахунок голосів. Нам вдалось отримати неофіційну інформацію про результати до Вінницької міської ради.

Українська стратегія Гройсмана – 52%

Європейська Солідарність – 12,8%

Слуга Народу – 7,1%

ОПЗЖ – 5,2%

Батьківщина – 3,7%

Партія Вінничан – 1,8%

Тобто, до Вінницької міської ради заходить 4 політичні сили, які подолали 5% бар’єр.

Нагадаємо, офіційні результати голосування на місцевих виборах повинні повідомити до 6 листопада.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибори 2020 Вінницька ТВК підрахунок голосів 
Матеріали по темі