Суспільство

Пікет у Вінниці: розлючені продавці перепинили Гройсмана

13 вересня 2016, 10:39

13 вересня квіткарі «Світанку» знову прийшли під стіни Вінницької міської ради з вимогою не закривати приватний ринок,  або знайти їм нове місце для торгівлі. За словами пікетувальників, місцевий підприємець готовий допомогти продавцям з облаштуванням території на місці парковки, однак для цього потрібен дозвіл міської ради.

«Ми знайшли місце на вулиці Короленка, це поруч. Там є велика парковка біля банку, на ній завжди дуже мало автомобілів. Раніше в мерії навіть розробили проект нашого майбутнього павільйону, а тепер нагадали, що потрібно провести ще громадські слухання – чи не проти місцеві жителі, що біля них будуть продавати квіти. Ця процедура займе ще 2 місяців…Чого вони цього раніше не казали?», - розповіла Вінниця.info пані Валентина.

Жінка зазначає, що вчора в «Світанку» повністю відключили світло і водопостачання.

За дві години пікету під мерією до продавців так ніхто і не вийшов з представників влади. До "рук" вінничан потрапив депутат Борис Гройсман, який виходив з приміщення міськради. Люди попросили обранця вплинути на вирішення їхньої проблеми.

«Допоможіть, нам будь ласка. Ну чому у Вінницю мають привозити голандську квітку, коли в нас є своя, але втричі дешевша… Може, нам Володимир Борисович якось поможе», - говорили продавці.

Борис Гройсман вислухав людей і пообіцяв розібратися в питанні.

«Мені завтра треба переговорити з Матусяком і все з’ясувати. Про результати вам повідомлять», - сказав батько прем’єра.

Нагадаємо, що вперше квіткарі вийшли на протест вчора, 12 вересня. Тоді людей запевнили, що найближчим часом їх ніхто не виганятиме з робочих місц, хоча ринок не є комунальною власністю.

Як ми раніше повідомляли, на місці ринку «Світанку» підприємець будує торгово-розважальний центр.

Вінниця.info

Теги: Гройсман скандал 
Матеріали по темі