Суспільство

«Пироговка» святкує 100-річчя у новому корпусі. Лікарні подарували сертифікати на 1,2 мільйони гривень

22 листопада 2017, 13:00

 22 листопада Вінницька обласна клінічна лікарня імені Миколи Пирогова відзначає 100-річчя. Вітали медиків із святом у новому хірургічному корпусі. Вручали відзнаки та грамоти Кабміну, облради, ОДА.

Головному лікарю, Олександру Жупанову, презентували сертифікати - на 900 тисяч гривень для придбання мікроавтобусу та 300 тисяч гривень на потреби закладу.

«Давайте подякуємо усім тим, хто 25 років будував цей чудовий корпус. Завдяки прем’єру Володимиру Гройсману отримали 145 мільйонів гривень цільової субвенції з державного бюджету на придбання обладнання для лікарні імені Пирогова. По секрету хочу вам сказати, що ми прийняли рішення і ми зробимо також капітальні ремонти усіх корпусів лікарні. Ми повинні все зробити, щоб через 2-3 роки наша обласна клінічна лікарня імені Пирогова була найкращою в Україні.

Вручаємо сертифікат на 900 тисяч гривень для придбання мікроавтобусу з нагоди 100-річчя Вінницької обласної клінічної лікарні», - сказав голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Привітав медиків і презентував сертифікат на 300 тисяч гривень міський голова Сергій Моргунов.

«Сьогодні дійсно дуже велике свято і не тільки для колективу і закладу, а й для всієї області і міста. Можна просто сказати сто років, а якщо вдуматися, це ціла епоха. Скільки професійних поколінь лікарів працювали тут, скільки сотень тисяч життів спасли тут. За 25 років, ми нарешті йдемо до завершального етапу, відкриття хірургічного відділення», - каже мер.

Довідка

Сьогодні Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова надає багатопрофільну медичну допомогу дорослому населенню на третинному рівні.

В закладі працюють 1779 працівників: лікарів - 386, серед них - один доктор медичних наук, 19 кандидатів, 7 заслужених лікарів України, вищу категорію мають 138 лікарів; медичних сестер - 684, серед них - один заслужений медичний працівник України; молодшого персоналу - 469, допоміжного - 240.

Нагадаємо, новий хірургічний корпус «пироговки» планували відкрити в листопаді.

  

 

 

 

 

  

Вінниця.info

Теги: новий корпус пироговка 
Матеріали по темі