Події

Після храмового свята на Вінниччині 12 людей разом з батюшкою потрапили до лікарні з отруєнням

12 серпня 2019, 09:46

В Ямпільському районі протягом 10 – 11 серпня потрапили до лікарні 12 чоловік, серед яких троє дітей. Їм встановили попередній діагноз - гострий гастроентероколіт. Люди отруїлись після святкування храмового свята Хрестовоздвиженського Храму с. Довжок Ямпільського району.

Начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук повідомив Вiнниця.info, що святкове застілля організували в сільському клубі. Їжу готували чотири жінки, які зазвичай і готують на церковні свята.

«Загалом на святкуванні перебувало 60 чоловік. Станом на ранок 12 серпня з болями в животі та високою температурою госпіталізовано 12 людей. Серед них священик і двоє його неповнолітніх дітей. Ще одна 5-річна дитина в лікарні з мамою, але дитина не постраждала, отруїлась жінка. Дитина з нею в лікарні, бо немає на кого залишити.

Всі госпіталізовані в стані середньої важкості. Критичних випадків немає», - прокоментував Г. Сидорук.

Ситуацію з отруєнням досліджують та тримають на контролі.

«Спочатку думали, що люди отруїлись кавунами з перевищеним вмістом нітратів, але симптоми захворювання показують, що це інфекція. Постраждалим встановили попередній діагноз - гострий гастроентероколіт. Досліджуємо ситуацію», - зазначив керівник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Вiнниця.info

Теги: отруєння 
Матеріали по темі