Афіша Вінниці

Письменниця з Луганська презентує у Вінниці свою книжку про події на Сході

7 грудня 2015, 10:52

 11 грудня у Вінниці письменниця Маргарита Сурженко презентує книжку «Нове життя. Історії з Заходу на Схід»

Початок о 18 годині в книгарні «Є».

 Молода письменниця з Луганська (нині мешкає у Києві) Маргарита Сурженко вирушила у подорож Україною з презентацією книжки «Нове життя. Історії з Заходу на Схід». Авторка відвідає 18 міст: від Луцька та Львова до Краматорська і Дружківки, де говоритиме з читачами про людей «по цей» і «по той» бік війни. Завітає вона і до Вінниці.

 Книжка Маргарити Сурженко «Нове життя. Історії з Заходу на Схід» – це спроба зрозуміти тих, хто опинився по той бік фронту й захотів там лишитися. Які мотиви і які ідеали? Яка любов і яка ненависть? Адже відчуття і почуття в усіх однакові. Адже кожен вміє відрізнити зло від добра. Але завжди хтось опиняється по той бік, а хтось – по цей.

 Маргарита Сурженко народилася у Луганську. З раннього віку почала писати і не раз запитувала себе: «Чому ми живемо в Україні, а розмовляємо російською мовою?». Переїхавши у 2006 році до Києва на навчання, дівчина зрозуміла, що знайшла своє улюблене місто. Та доля подарувала їй невеличке випробування, яке пізніше стало джерелом натхнення для написання нових творів. У 2012 році Маргарита повернулася до Луганська й була свідком подій, які почали загострюватись навесні 2014 року. Влітку покинула місто, побувала в Кривому Розі, Луцьку, Києві, селі Головно на Волині. Усі ці події надихнули на написання її першої книжки «АТО. Історії зі Сходу на Захід», яку видала Літературна агенція «Discursus». «Нове життя» – друга книжка письменниці.

ВИННИЦА.info, за матеріалами «Новин культурного життя Вінниці».

Теги: книжка 
Матеріали по темі