Суспільство

Південний Буг від витоку, аж до моря: мандрівник проводить унікальну експедицію на байдарці. Фото і відео

20 липня 2021, 10:32

20 липня Михайло Закусилов з Чернігова, 35 день мандрує на байдарці по Південному Бугу. Мета його подорожі – провести експедицію від витоку річки до моря та пройти 900 кілометрів. Наразі, він у вийшов з Вінниччини та зупинився у Гайвороні на Кіровоградщині. А фінішувати буде у місті Очаків, що у Миколаївській області.

«Це моя третя подорож ріками України. У 2018 році пройшов Десну та Дніпро, на наступний Дністер. А цього разу вже Південний Буг. Можу сказати, що ця річка з характером. Порівняно з іншими, трохи доводиться докладати зусиль, аби йти нею», - розповідає нам Михайло.

Мандруючи ріками країни, Михайло хоче показати людям, що ми маємо берегти природу та дбати про неї.


«Вода – це життя. Для багатьох людей річка – це не просто водний об’єкт! Це радість, місце, де відпочиває і душа і тіло. Але, чомусь її засмічують, поводяться без поваги», - зауважує він.

Стартував Михайло 16 червня з Хмельниччини.

«Мені дуже щастить з людьми, які трапляються на шляху. До слова, на Вінниччині зустрічав багато місцевих жителів, які досконало знають історію своїх населених пунктів. І це не може не радувати», - каже він.

Піж час своїх подорожей Михайло знімає все на відео та викладає його у мережу. Глядачів також навчає, як виживати у екстремальних умовах.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео Михайла Закусилова.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина експедиція байдарка Південний Буг 
Матеріали по темі