Місто

«Південний Буг» залишиться в історії: у Вінниці почали розбирати готель. Фото

10 листопада 2021, 14:13

Днями у Вінниці почали розбирати будівлю колишнього готелю «Південний Буг». На місці нього в майбутньому буде висотка з апартаментами.

Лицьову частину будівлі уже «зняли». Перехожим видно середину готелю – кожну кімнату 8-поверхової будівлі.

На території стоїть техніка, залишилося багато землі. На місці колишнього двоповерхового приміщення з дискоклубом та кафе – не залишилось й сліду. Зараз там велика яма, наповнена водою.

Немає також парковки навпроти готелю.

Територію будівництва огородили металевим парканом.

Як відомо, замість готелю буде 24-поверхова будівля з апартаментами в форматі квартира-студія, з видом на Південний Буг. Площа приміщень від 31 до 42 кв м. Ціни за квадратний метр ще не відомі, прайси в розробці. Забудовники передбачають, що ця будівля стане найвищою у Вінниці.

У серпні 2020 року виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення надати компанії «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» дозвіл на виготовлення проєктної документації щодо реконструкції готелю «Південний Буг». Будівлю планували переоблаштувати під багатофункціональний центр.

Раніше, у 2018-му році міська рада вирішила виставити готель на аукціон. Торги відбулися на початку 2019-го року. Переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» з Хмельницького.

Як виглядатиме комплекс в майбутньому

Як зараз виглядає будівництво

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Південний Буг готель апартаменти 24 поверхи 
Матеріали по темі