Суспільство

Півсотні рятувальників їдуть у село на Вінниччині, щоб уберегти людей від пожеж

15 грудня 2016, 10:39

 15 грудня півсотні рятувальників  навідаються до села Тростянець Тиврівського району. Обійдуть там 520 дворів, аби у майбутньому уникнути пожеж.

«Близько двох тижнів тому у нас стався прикрий випадок. Загинув наш 60-річний житель. Вчадів у своїй хаті.  І так пролежав кілька днів, поки його не виявив племінник. Скоріше за все, загиблий палив у ліжку. Від недопалка задимівся матрац. Будинок не згорів, але було задимлення, через яке людина задихнулася», - розповідає Оксана Жук, сільський голова Тростянця.

Через цей випадок рятувальники поставили за мету провести профілактичні заходи у селі.

«Ми сьогодні плануємо обійти всі двори у селі, де живуть  одинокі пенсіонери та люди, які зловживають алкоголем. Не оминемо й тих, у кого в будинках пічні опалення та тих, хто гріється за допомогою еклектичних пристроїв. Будемо вести з людьми бесіди, роз’яснювати їм, чого вони не повинні робити, та як потрібно діяти у разі виникнення пожежі. У Тростянці будуть сьогодні працювати фахівці та студенти-рятувальники», - пояснив керівник прес-служби головного управління ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: рятувальники пожежа профілактика 
Матеріали по темі