Політика

Півтора місці у Раді: як працювала народна депутатка Лариса Білозір

16 жовтня 2019, 09:45

Обраниця 15 округу Лариса Білозір вже відпрацювала своїх перших півтора місяці у парламенті. Ми проаналізували, чим вона займалася, і чи не забула про свій округ.

  • ДОСЬЄ

Як відомо, 21 липня 2019 року, на позачергових виборах до Верховної Ради, 35,87%, або 26 143 виборців 15 округу (Томашпільський, Тульчинський, Шаргородський, Мурованокуриловецький, Чернівецький райони), що прийшли на дільниці, обрали Ларису Білозір представницею цього краю в українському парламенті на найближчі майже 5 років. Вона переконливо перемогла своїх суперників-чоловіків. Із 29 серпня, після прийняття присяги, обраниця працює у статусі народної депутатки. У новому парламенті вона входить до депутатської групи "За майбутнє", разом з іншими мажоритарними депутатами, та є членом Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та обрана головою підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур. Про це дізнаємося із сторінки депутатки на сайті Верховної Ради України.

За даними письмової реєстрації, увесь цей час Лариса Білозір була присутня на усіх засіданнях Ради, а за даними реєстрації електронної системи, впродовж півтора місяця Лариса Білозір пропустила лише одне пленарне засідання. Як зазначила сама народна депутатка нам у ексклюзивному коментарі, її відсутність у залі цього дня була пов'язана із невідкладною зустріччю з новим головою Уряду стосовно подальшої долі коштів виділених на розвиток громад, які, як відомо, були відізвані Мінфіном назад до бюджету.

Водночас Лариса Білозір за такий короткий час вже подала 13 депутатських запитів до Кабінету Міністрів та профільних міністерств, три рази виступала з місця у залі парламенту та один – з трибуни. Подала 11 законодавчих ініціатив та дві поправки до проектів рішень.

  • ЯК ГОЛОСУВАЛА

Обраниця від нашого округу підтримала питання зняття недоторканості з депутатів, проголосувала за новий склад Кабміну. Також під час голосування за проект закону щодо процедури імпічменту, який подав до парламенту президент України Володимир Зеленський, Лариса Білозір тиснула зелену кнопку системи "Рада".

Крім того, вона була проти посилання податкового тиску на малий і середній бізнес та підтримала відтермінування штрафних санкцій для власників автівок на єврономерах.

  • РОБОТА НА ОКРУЗІ

Лариса Білозір має дві активні сторінки у фейсбук - приватну та офіційну. Варто зазначити, що кількість підписників на її офіційній сторінці наближається до 11 тисяч осіб, а на приватній вже досягла свого максимуму - 5 тис. шанувальників. Депутатка на обох своїх сторінках активно розміщує новини та інформує виборців про свою роботу під куполом Ради чи на окрузі.

Важливо відзначити, що після обрання у Раду Лариса Білозір свій округ не покинула і про виборців не забула, та продовжує активну роботу у громадах. Вона вже провела перші свої особисті прийоми громадян у всіх районах та відкрила там громадські приймальні, про що одразу поінформувала.

Судячи з опублікованої інформації, нині Лариса Білозір окрім того, що активно займається підтримкою громад у реалізації проєктів цьогорічного обласного конкурсу, також підіймає важливі для округу питання у Верховній Раді. Зокрема, стосовно подальшого фінансування фельдшерсько-акушерських пунктів за кошти Національної служби здоров'я України або медичної субвенції, щодо ремонту автомобільних доріг та стосовно відновлення фінансування заходів соціально-економічного розвитку та програм і проектів, що фінансуються із Державного фонду регіонального розвитку у громадах округу.

Теги: Лариса Білозір досьє народна депутатка 
Матеріали по темі