Суспільство

План – 10 тисяч гривень: у Вінниці 12-річний Сашко плете та продає браслети на підтримку ЗСУ. Фото

19 травня 2022, 17:07

12-річний вінничанин Сашко протягом місяця перерахував на підтримку ЗСУ понад 2500 гривень. Ці гроші хлопець заробив з продажу власноруч сплетених браслетів. Мета дитини – заробити 10 тисяч гривень та підтримати наших Захисників. Після цього має плани навчитися майструвати щось інше. Та продовжити благодійну справу. Про те, чому юний городянин взагалі вирішив це робити та де реалізовує свої вироби, розпитала Вінниця.info у його матері.

«Браслети з маленьких резиночок Сашко почав плести понад рік тому. Коли почалась в Україні повномасштабна війна, він, зрозуміло, дуже чутливо сприйняв це. Все думав, як може бути корисним, аби скоріше настав мир у країні та ми перемогли. Аби відволікся, я запропонувала йому плести браслети. Ну, і продавати їх на користь Армії. Синові ідея сподобалась», - розповідає нам пані Юлія.

Відтоді хлопець створив понад 200 браслетів. Спочатку продавав їх рідним та друзям родини. Потім, під час прогулянок з мамою у парку, почав пропонувати перехожим.

«Люди реагують по-різному. Хтось відмахується, хтось за один браслет одразу 200 гривень дає. А один Захисник, ми його випадково зустріли у парку, коли дізнався, чому син продає браслети, нас ще й морозивом пригостив. Саша не ставить конкретної ціни за браслет. Це добровільні пожертвування від охочих», - продовжує мати хлопчини.

Зібрані кошти мати Сашка перераховує через картковий банківський рахунок на Національний фонд підтримки ЗСУ.

Юлія також зауважила, самостійно заробляти її син мав намір давно. Міряв купити новий смартфон. Але поставив перед собою мету, спочатку зібрати 10 тисяч гривень для Армії. Вже після цього навчиться робити щось нове. Але разом з усією родиною сподівається, що до цього часу вже Україна переможе у цій війні та житиме у мирі та спокої. Проте, благодійну справу хлопець планує продовжити. Як само, ще не визначився.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця юний благодійник браслети допомога ЗСУ 
Матеріали по темі