Новини компаній

Пластикові вікна та двері. Тепло, надійно, красиво

26 січня 2021, 10:28

Вікно — важливий архітектурний елемент, вагома частина дизайну. Та окрім того, воно насамперед має суто утилітарне призначення. Від вікна залежить освітлення кімнати та збереження тепла. Вхідні двері — не менш важлива структура. Вони також відіграють важливу роль у енергозбереженні та запобігають потраплянню сторонніх до оселі.

Вікна та двері — своєрідні візитівки оселі. Саме їх бачать зовні та складають враження про смаки та статки господарів. Ось чому під час будівництва або реконструкції не слід нехтувати такими важливими конструкціями. Краще замовляти їх у надійного постачальника, щоб згодом не пошкодувати про марно витрачені кошти.

Київська компанія vikna.ua за 20 років роботи стала вітчизняним лідером із продажу товарів свого сегмента. Вона реалізує вхідні двері, балконні системи та пластикові вікна в Києві та усій країні. Наявність 70 представництв робить доступними послуги фірми не тільки жителям столиці.

Декілька причин обрати пластикові двері та вікна

Вхідні та віконні системи з пластику мають низку переваг над дерев’яними, сталевими або алюмінієвими:

  • мають нижчу ціну;
  • вирізняються естетичним зовнішнім виглядом;
  • не потребують особливого догляду та фарбування. Ремонт пластикових блоків не забирає багато часу;
  • не піддаються впливу таких зовнішніх факторів, як підвищена вологість, вітер, температурні перепади, УФ-випромінювання (не розсихаються, не розбухають, не перекошуються, не вигорають на сонці);
  • завдяки металевому армуванню не бояться сильних механічних та вітрових навантажень;
  • забезпечують відмінну звуко- та теплоізоляцію;
  • мають довгий термін експлуатації (до 50 років);
  • пожежобезпечні, адже ПВХ-пластик не піддається горінню.

Конструктивні особливості пластикових дверей

Для їх виробництва використовується спеціальний профіль, який ширший за віконний. Замкнене сталеве армування та підсилювальні вкладиші забезпечують більшу міцність. Вони оздоблюються спеціальною фурнітурою. Ручки, доводчики, обмежувачі здатні витримувати підсилені навантаження. Рейкові багатоточкові замки забезпечують надійний захист, а доводчики роблять відкриття та закриття безшумним.

Дверний поріг надає усьому блоку завершеності та запобігає утворенню містків холоду. Інколи він робиться з пластику, але раціональніший вибір матеріалу — алюміній.

Дверні петлі відповідають вазі та протизламним якостям дверного полотна. Вхідні двері комплектуються стаціонарними двосторонніми ручками. За бажанням замовника стулки можуть бути глухими або оздоблюватися елементами декору чи склопакетами. Такі нюанси обговорюються індивідуально під час зустрічі з фахівцями компанії.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вікна двері vikna.ua 
Матеріали по темі