Події

Плив на надувному басейні: прикордонники Вінниччини затримали іноземця, який намагався по річці перетнути кордон

15 лютого 2020, 10:22

14 лютого близько опівночі співробітники Могилів-Подільського загону державної прикордонної служби затримали чоловіка, який намагався дістатися території Молдови, перепливши Дністер на дитячому надувному басейні. Тепер він не зможе потрапити на територію України впродовж найближчих трьох років. Окрім того, чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляють на сайті Державної прикордонної служби.

На березі річки Дністер близько державного кордону патруль прикордонників виявив надувний дитячий басейн та насос. Згодом службовий пес допоміг знайти і затримати власника цих речей, який ховався в кущах.

Затриманий чоловік виявився громадянином Молдови. Він мав проблеми з документами, тому не міг перетнути кордон стандартним способом і вирішив проявити винахідливість та потрапити додому на надувному басейні через Дністер. Хоча подібна подорож і могла закінчитись трагічно. Чоловік, вочевидь, не врахував несприятливі погодні умови, стрімку течію та глибину Дністра на цій ділянці – до 10 метрів.

За спробу незаконного перетинання кордону порушника притягнули до адміністративної відповідальності. Після з’ясування усіх обставин молдованин повернеться додому живим та неушкодженим, але потрапити в Україну найближчі три роки не зможе, тому що прикордонники прийняли рішення про заборону в’їзду.

Вінниця.info, фото – прикордонників

Теги: затримали прикордонники порушення 
Матеріали по темі