Місто

По Келецькій планують замінити майже 340 вуличних ліхтарів

8 грудня 2020, 09:37

У Вінниці тривають роботи по заміні світильників на вулицях міста. На сьогодні по вулиці Келецькій планують замінити майже 340 світильників. Окрім того, роботи запланували провести ще на Барському шосе та вулиці Пирогова.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«П’ять магістральних вулиць Вінниці стануть світліші та безпечніші. Із 905 світильників старого зразка цього року вже замінили 722. Модернізація освітлення вулиць з найбільшим трафіком – це спільний проект Вінниці та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Зараз роботи тривають одразу на трьох магістралях – Пирогова, Келецькій та Барському шосе», – повідомляється в дописі мера.

Як йдеться в повідомленні міського голови, на головній вулиці мікрорайону Вишеньки – Келецькій – в рамках проекту замінять 337 світильників. Барське шосе підсвітять 103 сучасні LED-ліхтарі, а вулицю Пирогова від початку до «Електромережі» – 180. Наступна ділянка за планом – Хмельницьке шосе.

«Нагадаю, що на вулиці Соборній роботи вже завершені.

Відповідно до нашого стандарту, за яким влаштовуємо діодне освітлення по всьому місту, яскравість регулюється залежно від часу доби. А це додаткова економія у споживанні електроенергії», – підкреслює Сергій Моргунов.


Нагадаємо, по вулиці Пирогова запланували встановити 180 LED-світильників.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Келецька світло вуличні ліхтарі LED-світильники 
Матеріали по темі