Суспільство

По случаю Дня Европы вокруг Винницы ударят велопробегом

12 травня 2010, 13:50

З нагоди відзначення в області Дня Європи 16 травня проводитиметься «Велопробіг навколо Вінниці».

У зв‘язку з цим 11 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової відбулось засідання організаційного комітету з питання організації та належного проведення зазначеного заходу.

Любов Спірідонова відзначила, що керівництво області завжди підтримує проведення такого роду заходи. Велоестафета з нагоди Дня Європи в області організовується втретє. Це за її словами сприяє пропаганді здорового та активного способу життя, залученню дітей та молоді до занять велосипедним спортом, приєднання до відзначення Дня Європи спортивної громадськості міста та області.

У свою чергу начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв відзначив, що з кожним роком спостерігається динаміка збільшення кількості учасників естафети: у 2008 році було 120 учасників, у 2009 – 170 велосипедистів віком від 9 до 68 років, тому є сподівання, що у цьому році бажаючих взяти участь буде понад 200 осіб.

В.о. директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Жицький та відповідальний керівник велопробігу на трасі Юрій Рубан проінформували щодо організації реєстрації учасників та про розробку маршруту велопробігу.

На завершення Любов Спірідонова акцентувала увагу на забезпеченні належного рівня медичного супроводу, а також супроводу колони учасників машинами ДАІ.

Нагадаємо, що 15 травня у Вінниці відбудуться заходи присвячені Дню Європи.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі