Місто

Побиті вікна, сміття і зламані лавочки – у Вінниці муніципальна поліція видає приписи ЖЕКам і ОСББ

14 листопада 2017, 17:42

 У Вінниці в листопаді муніципальною поліцією було перевірено 973 об'єкта. Працівники оглянули технічний стан дитячих, спортивних та господарських майданчиків, а також місця загального користування мешканців. За цей період часу було видано 431 припис: на ЖЕКи – 301, на ОСББ- 130.

Про це Вiнниця.info повідомив начальник муніципальної поліції Вінницької міської ради Василь Гайовик.

«В листопаді місці було перевірено 973 об’єкти: 704 будинків і прибудинкові територій та 269 дитячих, спортивних та господарських майданчиків. Було видано 301 припис ЖЕКам.

По кожному порушенню індивідуально дається термін для його усунення. Наприклад, якщо потрібно прибрати сміття, то даємо термін добу, якщо відремонтувати лавочку, то 3 доби чи тиждень, якщо це технічні роботи, то більший термін надається. Терміни узгоджуємо з відповідальною людиною.

Припис заноситься в базу і коли виходить відповідний термін, то наш працівник виїжджає на місце і дивиться чи виконали припис. Якщо ні, то складається адміністративний протокол за 152 статтею. Штраф становить від 850 до 1700 гривень. Якщо штраф не оплачується протягом 15 днів, то сума подвоюється і додається 340 гривень на виконавчий збір.

Сьогодні закінчуються терміни виконання приписів і будуть працівники складати відповідні протоколи на осіб, які не усунули проблеми», - каже Василь Гайовик.

 

 

 

 

Вiнниця.info, фото – зі сторінки Муніципальної поліції м. Вінниці у «Фейсбук».

Теги: поліція муніципальна 
Матеріали по темі