Спорт

Поближче до сонця: веслувальниця з Вінниці Ахадова готується до Олімпіади у Португалії

21 липня 2016, 16:41

 Вінницька веслувальниця, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Світлана Ахадова проходить акліматизацію у Португалії. Збори для семи українських веслувальників тривають на базі «Монтебело».

Про це Вінниця.info розповів президент Федерації каное України Сергій Чернишов.

«Було прийнято рішення відправити наших спортсменів готуватися до Олімпійських ігор до Португалії, бо там тепліше, ніж в Україні, і українцям буде простіше після перебування у Португалії пройти акліматизацію, коли приїдуть у спекотне Ріо. Також там різниця в часі ближча до Бразилії, ніж якби наша команда їхала з України. У «Монтебело» хороша тренувальна база, є тренажерні зали, хороші човни, працюють медики, всі необхідні умови, наші тренери мають для кожного програму підготовки», - розповів Сергій Чернишов.

Тренування у Португалії з 10 липня до 7 серпня спортсменам забезпечив Національний комітет України та Міністерство сім’ї, молоді та спорту. Вінничанка Світлана Ахадова на Олімпійських іграх виступає вперше - у команді-четвірці, зазначає президент Федерації каное.

«Світлана виступатиме у байдарці-четвірці з Інною Грищун, Марією Повх та Анастасією Тодоровою. Це молоді спортсменки, раніше в Олімпійських іграх участі не брали», - розповів Чернишов.

На зборі також присутні каноїсти – Павло Алтухов, Тарас Міщук та Дмитро Янчук. Тренують українську команду Микола Мацапура та Сергій Жиляєв.

На фото у білій байдарці Анастасія Тодорова, коричневій Світлана Ахадова, жовтій Інна Грищун

Вінниця.info, фото - Федерація каное України 

Теги: спорт змагання 
Матеріали по темі