Суспільство

Поблизу Вінниці будують комфортне заміське житло: з «прозорим офісом» і стоматологією. Фото

11 червня 2018, 09:26

 В Агрономічному, що за кілька кілометрів від Вінниці, будують новий житловий комплекс. Семиповерхівку зводять за адресою вулиця Мічуріна,12. Перша секція – уже готова, на черзі – ще дві.

«Каскад-Будінвест» приготував для своїх клієнтів просторі квартири з можливістю індивідуального перепланування. Родзинкою вашої майбутньої оселі, беззаперечно, стануть панорамні вікна, які не пропускають жодного шуму знадвору, але відкривають неймовірні пейзажі.

Житловий комплекс розташований у зеленій зоні – довкола дерева і свіже повітря.

Біля будинку – зупинка громадського транспорту. Поруч – дитячий садочок, школа і лікарня. А на першому поверсі вже розпочав роботу «прозорий офіс». Щоб отримати якусь з адміністративних послуг, не потрібно далеко йти – все під боком. Також у висотці відкриють стоматологію, аптеку і два магазини. Ще один приємний бонус – наявність банкомату.

Не можна оминути увагою і дизайн фасаду – яскраво, стильно, а головне – економно, адже всі стіни будинку утеплені.

Ціна за квадратний метр вас приємно здивує, вона значно нижча від ринкової у Вінниці, хоча до обласного центру всього 15 хвилин їзди. Деталі за телефоном: 067-000-20-01.

Житло від «Каскад-Будінвест» - ваша власна держава! Комплекс для тих, хто цінує зручність, надійність і комфорт. Обирайте новий рівень життя, звикайте, щоб усе було поряд.

Компанія бере участь в державній програмі з пільгового довготермінового кредитування – власна квартира для сімей стає ближчою. Краще платити за свою оселю, ніж винаймати її в когось, – з не найкращим ремонтом та невигідними умовами. Квартиру у новобудові можна оформити в розстрочку до 30 років.

Разом з тим, забудовник дарує 10% знижки на квадратні метри. Акція діє до 30 червня.

Офіційний сайт: http://kaskad-budinvest.com

Головний офіс: м. Вінниця, вул. Айвазовського, 10.

Відділ продажу по об’єктах в Агрономічному: 067-000-20-01,073-21-14-333

 

Теги: будівництво 
Матеріали по темі