Місто

Побудувати сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям на Сабарові. Петиція

15 квітня 2019, 12:02

Вінничанин звернувся до міської ради із проханням побудувати спортивний майданчик зі штучним покриттям по вул. Прибузьків, що на Сабарові. Старий майданчик не відповідає сучасним вимогам. Він потребує реконструкції та будівництва нових спортивних споруд для занять фізпідготовкою дітей, а також стадіону для міні-футболу.

«Турбуючись про здорове дозвілля своїх дітей, старий майданчик багато років утримується виключно небайдужими батьками. У зв'язку зі значною кількістю підлітків, дітей середнього та старшого віку, є потреба у реконструкції та встановленні дитячого ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу, який включав би стадіон для міні футболу.

Створення спортивного майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Також дасть можливість поліпшити умови для виховання та відпочинку дітей, молоді, вжити заходів щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей.

Нові споруди нададуть дітям та підліткам можливість проводити спортивні заходи, залучати їх до активності. Значно поліпшаться умови для дозвілля дітей та молоді», – йдеться у петиції.

На даний час петиція зібрала 7 підписів із 350 можливих.

5cb4492ce8088.jpg

Вінниця.info

Теги: петиція майданчик 
Матеріали по темі