Місто

Почали розфарбовувати фасад нової школи на Поділлі. Фото

20 квітня 2019, 10:35

У Вінниці триває будівництво нової школи на Поділлі. До приміщення вже підвели газопостачання і почали розфарбовувати фасад.

«Розпочато роботи по фарбуванню фасадів, ПАТ «Вінницягаз» підведено газопровід середнього тиску та встановлено ГРПш на межі земельної ділянки, ведуться роботи по прокладанню теплової мережі. Продовжуються внутрішні сантехнічні, електричні та штукатурні роботи», - написав у «Фейсбук» депутат міської ради Андрій Очеретний.

Відомо, що триповерхова школа уде розрахована на 1200 осіб. Молодша група матиме свою рекреаційну зону, сходову, санвузли та окремий вхід до освітнього закладу. Запроектована їдальня на 250 місць, дві гардеробні, дві спортивні зали з роздягальнями та душовими, медичний центр, бібліотека, актова зала з допоміжними приміщеннями.

Загальна площа – 11,7 тис. квадратних метрів.

З метою тепло збереження буде встановлена індивідуальна модульна котельня із застосуванням газових котлів. Прогнозовані джерела фінансування на 2019 рік: міський бюджет – 10 мільйонів гривень, державний фонд регіонального розвитку – 30 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що раніше архітектор Віталій Плясовиця представив проектну пропозицію оформлення головного холу майбутнього навчального закладу.

Вінниця.info, фото - А.Очеретного

Теги: школа навчання Поділля  
Матеріали по темі