Суспільство

Керівник «Поділля-Залізобетон»: в будівництві немає дрібниць

7 травня 2020, 17:29

Хто розуміється на процесі будівництва, зазначить, що бетон – один з основних конструктивних матеріалів під час зведення новобудов. За довговічність та надійність відповідає виключно якісний бетон.

«Поділля-Залізобетон», відоме далеко за межами регіону, є лідером у своїй галузі. Сьогодні ТОВ «Поділля-Залізобетон» входить до складу Концерну «Поділля».

Тарас Присяжнюк, керівник ТОВ «Поділля-Залізобетон» розповідає, що продукція, яку виробляє підприємство, сертифікована і гарантовано відповідає всім вимогам сучасного будівельного процесу. А це - морозостійкість, водонепроникність, міцність та інші характеристики.. Ці показники контролює атестована заводська лабораторія. Вона проводить вхідний контроль сировини, контролює виготовлення сумішей і всі необхідні характеристики бетону та розчинів.

Подолавши труднощі становлення, нині підприємство є стабільним та потужним.Понад 200 працівників мають стабільний дохід і офіційну роботу. Аби краще мотивувати молодь, керівництво заводу регулярно влаштовує працівникам навчання та закордонні відрядження до колег.

Розвиваючись та вдосконалюючись, потужний гравець на будівельному ринку, ТОВ «Поділля-Залізобетон» щороку сплачуєпонад 34 мільйони гривень податків.

Як розповідає Тарас Присяжнюк, за останні роки завод було модернізовано. Це дає змогу забезпечувати високий рівень будівельного продукту Концерну «Поділля».

Технологи підприємства постійно працюють над вдосконаленнямпродукту та впровадженням новітніх технологій, щоб забезпечити будь-які вимоги споживачів. Томуасортимент виробів постійно збільшується і нині сягає 480 найменуваниь. Серед них опори ЛЕП, сходові площадки та марші, паркани, огорожі, стінові кільця колодязів та каналізацій, стовпчики для садівництва, лотки дорожні водовідвідні, трамвайні плити, перегородки міжкімнатні, плити дорожні, бордюри, поребрик та тротуарна плитка і багато іншого.

Торговельні гіпермаркети «Поділля-Сіту», «Анастасія», «Барбара» «Скайпарк», «Метро», «Епіцентр» обрали для свого будівництва продукцію ТОВ «Поділля-Залізобетон». Принципи надійності та якості, якими керується підприємство, мають нагоду оцінити і мешканці новобудов районів «Поділля» та «Академічний», які обрали для свого життя квартири від Концерну «Поділля».


Теги: Поділля-Залізобетон 
Матеріали по темі