Місто

Показали, як проходить будівництво спортивного стадіону зі смугою перешкод у 33-й школі. Відео

5 квітня 2020, 09:42

В 2020 році у Вінниці планують збудувати сучасне спортивне ядро для 33-ї школи, що на вулиці Василя Порика. Стадіон буде з єдиною у місті смугою перешкод. Попри карантин, на території школи продовжують будівництво. Закінчити будівництво планують до вересня.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Тут облаштують футбольне поле, майданчики для ігрових видів спорту, гімнастичне й тренажерне обладнання - усе за сучасними стандартами. Буде роздягальня. Створять умови для людей з інвалідністю та малобільних груп населення. Територія буде освітлена та під відеонаглядом.

У здоров’я дітей потрібно інвестувати завжди. Проект такого масштабу коштує 29 млн грн. У минулому році отримали підтримку по державній програмі. З бюджету громади вкладаємо у реконструкцію більше 12 млн грн. Роботи, які тривають з початку 2020 року, фінансуються за рахунок міста. Очікуємо відновлення державного фінансування.

Зробимо усе можливе, щоб нове поле юні вінничани спробували уже цієї осені. Думаю, що за своєю функціональністю цей шкільний стадіон перевершить усі сподівання місцевої молоді», – заявив міський голова.


Нагадаємо, що школу №33 закінчив міський голова Сергій Моргунов, також там навчався одним із його заступників – Микола Форманюк. Минулого року навчальний заклад утеплили.

Вінниця.info

Теги: стадіон 33 школа будівництво 
Матеріали по темі