Політика

Політичний скандал у Вінницькій облраді: «радикали» розсварились з «Свободою» і «Батьківщиною» через політв’язнів

7 квітня 2016, 15:26

 Представники «Радикальної партії Олега Ляшка» готують судовий позов до ВО «Свободи». Причиною стало голосування про політичних в’язнів під час останньої сесії Вінницької облради та висвітлення її в газеті, заступником головного редактора якої є представник «Батьківщини» Тетяна Редько.

Про це сьогодні, 7 квітня, під час прес-конференції повідомили представники Радикальної партії.

Як з’ясувалось, після провального голосування за звернення щодо політичних в’язнів, у вчорашньому номері газети з’явилась стаття про «ширку» в облраді, до якої записали представників різних політичних сил, зокрема і РПЛ. «Радикалів» звинуватили у не голосуванні за звернення і зраду «майдану».

Сьогодні представники «Радикальної партії» звинуватили «Свободу» і «Батьківщину» в брехні і маніпуляціях. Говорять що з 9 їх депутатів, 6 голосували за звернення, навіть попри те що вони не підтримують подані «Свободою» списку із 50 людей, серед яких Геннадій Корбан.

«Я наголошую, ми не будемо діяти так, як нам вказує «Свобода», бо вона не є нашим старшим братом і «Батьківщина» в тому числі, хоча багато наших представників перейшли з цієї партії. «Свобода» біситься, тому що велика частина політиків, перейшли в нашу політичну партію», - говорить представник «Радикальної партії» Віктор Качур (батько заступника голови облради Олескандра Качура – ред..)

Тим часом, разом із судовими позовами «радикали» на наступну сесію підготували нове звернення щодо політичних в’язнів. В ньому вимагають «припинення політичних репресій щодо політв’язнів Вінниччини, українських патріотів: Юрія Павленка «Хорт», Юрія-Януарія Шостака та Михайла Сіранчука.

Судячи з такої політичної активності партії знову почали підготовку до виборів. Найкращими піар-акціями є взаємні звинувачення та скандали, чим політики завжди успішно користуються. Адже щодо звернення, через яке сталась політична заруба, то воно не має жодного впливу на долю перерахованих людей. Це звернення носить суто декларативний характер воно і не є підставою випустити на волю «Хорта», якому присудили 4,5 років за хуліганство, як і не припинить судовий процес щодо Сіранчука. Трьох людей Павленка (вже засудили), Шостака і Сіранчука звинувачують в штурмі ОДА 6 грудня 2014 року. Але чи підпадають вони під поняття політв’язнів, залишається питанням.

Віктор Качур (крайній з права)

 

Сергій Кривешеко (з папером в руках)

 

Нове звернення щодо політв’язнів

Газета, з статтею, що зчинила скандал

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: політика суд 
Матеріали по темі