Події

Поліцією Вінниччини відкрито три кримінальні провадження під час виборчої кампанії

18 липня 2019, 11:33

За минулу добу до підрозділів поліції Вінниччини надійшло п’ять повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За цими фактами проводяться перевірки.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

До Лівобережного відділення поліції надійшло повідомлення щодо пошкодження агітаційного банера одного з кандидатів в народні депутати.

Київське відділення поліції зареєструвало повідомлення про розміщення агітаційного плакату на підтримку одного з кандидатів до Верховної Ради України без вихідних даних.

До бершадської поліції надійшло повідомлення від жительки села Голдашівка про пошкодження агітаційної реклами одного з кандидатів у депутати.

Два звернення надійшло до Гайсинського відділу поліції. Місцевий житель звернувся з заявою про відсутність його у списках виборців. Другий заявник повідомив про розміщення в газеті агітаційних матеріалів з порушенням.

За усіма фактами проводяться перевірки.

З початку передвиборчої кампанії до підрозділів поліції Вінниччини надійшло 141 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. На правопорушників складено 11 адміністративних протоколів. Відкрито 3 кримінальних провадження: за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження), ч.1 ст.358 КК України (за фактом заяви кандидата в депутати про те, що невідомі особи звернулися до ЦВК з підробленою заявою щодо зняття його кандидатури з виборчих перегонів) та ч.1 ст. 157 КК України (перешкоджання здійснення виборчого права) – за фактом звернення кандидата в депутати про реєстрацію ЦВК кандидата в депутати з таким же прізвищем та іменем.

Вiнниця.info

Теги: вибори порушення 
Матеріали по темі