Суспільство

В Виннице стартовал «Полноценный успех» для людей с ограниченными физическими возможностями

13 березня 2010, 18:58

 У Вінниці започатковано проект «Повноцінний успіх» для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Про це сказано у повідомленні управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, проект буде реалізовувати благодійний фонд «Подільська громада» та громадська організація «Гармонія» до кінця поточного року.

Організатори планують створювати інформаційно-просвітницькі фільми та буклети про успішних людей з обмеженими фізичними можливостями. Такі фільми висвітлюватимуть буденне життя інвалідів, їхні успіхи та рецепти подолання бар'єрів та перешкод. Героями стрічок будуть вінничани, які незважаючи на фізичні обмеження продовжують вести активний спосіб життя, жити самостійно та досягати успіхів.

В рамках проекту люди з інвалідністю матимуть можливість взяти участь у семінарах та тренінгах, які зможуть допомогти їм відкрити власний потенціал і реалізуватись у житті. У навчальних закладах, підприємствах та організаціях міста організатори будуть проводити просвітницькі виховні години «Крок назустріч». Під час таких зустрічей успішні, проте фізично обмежені люди, розповідатимуть історії свого життя, які зможуть допомогти іншим не опустити руки, а продовжувати жити та реалізовувати свої мрії.

«Люди з особливими потребами - такі ж як усі. Вони бажають вчитися, подорожувати, працювати за фахом, бути незалежними і жити повноцінним життям. Ми сподіваємось, що реалізація проекту «Повноцінний успіх» допоможе змінити ставлення суспільства до людей з інвалідністю і доведе, що вони можуть бути прекрасними працівниками та співробітниками, громадськими та політичними діячами», - вважає голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі