Культура

Польський театр привіз у Вінницю виставу «Дюймовочка». Фото

11 жовтня 2017, 15:45

 10 жовтня у Вінниці польський театр «Сцена Ельфів» презентував виставу «Дюймовочка» в рамках десятого Міжнародного фестивалю «Подільська лялька». Головну роль виконала Ані Поляруш. Акторка раніше виступала на сценах українських театрів.

Малечі пропонували спробувати себе в ролі глядацького журі.

«Діти ходять на всі вистави та мріють самі так само виступати на сцені» - розповідає мама одної з дівчаток.

Вистава за мотивами Крістіана Андерсена вийшла незвичайною в інтерпретації Ані Поляруш. Акторка кілька разів спускалася до глядачів, задавала питання. Діти та дорослі охоче допомагали Ані, не стримуючи емоцій.

«Мені подобається виступати для дітей. Це міжнародний фестиваль, я хотіла привезти свою виставу, котра була поставлена в 2006 році. Вистав театру«Ельфів» вже не буде. Хотіла привезти ще більше, але не виходить, тому, що не приїхали всі актори. Так що запрошую до Польщі подивитися наші спектаклі. Всі вони авторські, дуже артистичні. Усі інтерактивні, аудиторія у нас як третій актор» - говорить Вінниця.info Ані.

По закінченню вистави пролунали гучні оплески, із зали виходили задоволені, веселі діти та їх батьки.

На питання, чому обрали саме польську виставу для перегляду, мама маленького Лева, пані Ольга, відповідає: «Ми довго обирали, на яку б це виставу піти, і зупинилися на цій. Ми вперше в ляльковому театрі, все дуже сподобалось».

Нагадаємо, 9 жовтня у Вінниці стaртувaв десятий ювілейний Міжнaродний фестивaль теaтрів ляльок «Подільськa лялькa»-2017. Протягом фестивaлю, який тривaтиме до 13 жовтня нa сценaх виступлять 17 теaтрaльних колективів з 5 крaїн світу.

Фестивaль відбувaється нa трьох локaціях: Вінницький облaсний укрaїнський aкaдемічний музично-дрaмaтичний теaтр ім. М.Сaдовського, МПМ «Зоря» тa Вінницький aкaдемічний облaсний теaтр ляльок. 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: театр 
Матеріали по темі