Місто

Полуниця у горщиках, саджанці сакури та унікальне різноманіття квітів. Фоторепортаж з виставки

11 травня 2017, 20:18

 У виставковій залі Вінницького експоцентру проходить міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Магія квітів та рослин – 2017».

Стигла полуниця у горщиках, саджанці плодових та декоративних дерев, насіння овочів, величезний асортимент квітів, розсада, грунти, добрива, садово-городній інвентар, це та багато іншого можна побачити та купити на виставці.

Цьогоріч вінничани активно купують саджанці сакур, мигдалю та квіти, які не потребують значного догляду, але мають незвичне поєднання кольорів, про це Вінниця.info розповів агроном з Хмельницького Андрій Федорук.

«Вінничани найбільше купують серед квітів лобелію, агератум, алісум та гацанію. Найзатребуваніші є декоративні рослини, сакура, мигдаль, горіх грецький, персики та абрикоси. А ось яблука і груші, це такий продукт, який є у кожного на подвір’ї, їх мало купують. Дуже популярна зараз плакуча сакура, ці дерева висадили і прикрасили місто Ужгород і у вас, у Вінниці їх багато по місту. Вінничани побачили цю красу на вулицях і хочуть висаджувати на своїх подвір’ях ці дерева», - каже агроном.

За його словами, зараз найоптимальніші погодні умови для висаджування квітів. Температура землі повинна бути 10 – 11 градусів. А ось терміни посадки саджанців дерев вже пройшли.

Триватиме виставка до 16 години 13 травня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: виставка квіти 
Матеріали по темі