Місто

Поляки організують вінничанам вогняне шоу

6 травня 2011, 16:02

21 травня до святкування Дня Європи польські брейк-дансери проводитимуть майстер-класи для вінничан та розважать вогняним шоу, а тернопільські актори привезуть музичну комедію.

Про це повідомляє департамент у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

У Вінниці на День Європи атмосферу європейських міст, як завжди, створюватимуть представники різних країн. На цьогорічне свято лише із міста Кельце до Вінниці із свою програмою приїде делегація у складі більш ніж 20 акторів, які покажуть дві вистави під відкритим небом, розважатимуть вінничан вогняним шоу, а також професійно наноситимуть на обличчя усіх бажаючих тематичні малюнки типу боді-арт.

Любителів брейк-дансу також чекає приємна новина - спеціально до Дня Європи до Вінниці завітає четвірка професійних танцюристів із Кельце. Один із них - віце-чемпіон Польщі, який проводитиме майстер-класи для бажаючих навчитися танцювати брейк-данс.

Для городян, які захоплюються театральним мистецтвом, актори Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Т.Г.Шевченка привезуть музичну комедію «Труфальдіно із Бергамо» за мотивами п'єси Карло Гольдоні «Слуга двох панів». У виставі буде задіяно близько двох десятків молодих акторів. Головні ролі виконуватимуть Сергій Бачик, Оксана Малінович, Олександр Папуша, Віталій Луговий та інші. Гарячий італійський темперамент, іскрометний гумор, любовні колізії та щасливий кінець, а також оригінальні костюми акторів, запальні танці та живий звук - усе це чекатиме на городян у новій постановці відомого режисера В'ячеслава Жили, як і минулого року на великій сцені під відкритим небом біля Літнього театру ввечері 21 травня о 20:00.

Нагадаємо, Вінниця третій рік підряд святкує День Європи. І святкування вже традиційно носитиме інтерактивний характер – городяни і гості міста зможуть не лише спостерігати за дійством, але і брати активну участь. Планується що у цей день буде 7 майданчиків з тематичним дійством.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі