Суспільство

Помер дитячий лікар невролог Павло Ковальчук, який отримав 70% опіків тіла внаслідок російського ракетного удару по Вінниці

2 серпня 2022, 13:15

Російський ракетний обстріл Вінниці, що стався 14 липня, продовжує забирати життя. 2 серпня стало відомо, що помер дитячий лікар невролог Павло Ковальчу, який внаслідок обстрілу отримав тяжкі опіки та поранення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила клініка Нейромед, де працював лікар.

«Сьогоднішній день приніс для нас неоціненну втрату, не стало неймовірно талановитого дитячого лікаря невролога Ковальчука Павла Васильовича. Він мужньо боровся за своє життя протягом двадцяти днів, після рашистського теракту у Вінниці 14 липня, але численні опіки та поранення виявились дуже важкими.

Неможливо виміряти сум та біль, який відчуває зараз вся команда Нейромед.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким та друзям Павла Васильовича ми як ніхто розуміємо та розділяємо ваш біль.

Вічна та світла пам’ять», - йдеться в повідомленні клініки.

Нагадаємо, що дитячий невролог клініки «Нейромед» Павло Ковальчук внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня, отримав 70% опіків тіла.

Після обстрілу у Вінниці Павлу Ковальчуку була зроблена перша операція. 17 липня лікаря гелікоптером перевезли до Львова, 19 липня, в зв'язку з перезавантаженням Львівського опікового центру групою парамедиків разом з дружиною був доставлений до кордону з Польщею, звідти гелікоптером до Кракова. Нажаль численні операції не дали позитивного результату.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки клініки Нейромед
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: невролог Павло Ковальчук 
Матеріали по темі