Події

Помер учасник АТО з Вінниччини, якого рік тому звільнили з полону бойовиків «ДНР»

12 листопада 2019, 11:52

12 листопада стало відомо про смерть учасника АТО з Вінниччини 30-річного Романа Савкова. Рік тому його звільнили з полону терористів «ДНР». Саме у неволі захисник захворів на цукровий діабет. Додому він повернувся з вагою 50 кілограм.

Сумні звістку повідомив ветеран АТО Олексій Кодьман.

«11 листопада від хвороби отриманої перебуваючи в полоні, помер старший солдат 92 бригади Роман Савков, Роман потрапив до полону під час боїв в районі населеного пункту Красногорівка отримавши поранення, був звільнений в січні 2018 року.

Щирі співчуття родині і близьким Романа..... Вічна Пам'ять!!!! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.....», - написав Олексій у «Фейсбук».

У полон Роман Савков потрапив 19 липня 2017 року, тоді загинули його товариші. Пореного воїна підібрали бойовики, зробили операцію. Савков розповідав, що неволі з них більше знущалися психологічно, ніж фізично. Вінничaнинa утримувaли в Мaкіївській колонії.

Через пів року перебування в полоні, 29-річний Роман Савков вперше побачив рідних. Обійняти маму та побачити тата вінничанин зміг 25 січня у київському шпиталі, куди до нього із Шаргорода приїхали батьки.

Згодом стало відомо, що зaхисникa із Шaргородщини виміняли нa Нaдю Козлову – терористку, якa в 2014 році смертельно підірвaлa грaнaтaми двох укрaїнських нaцгвaрдійців. Її зaсудили до 14 роком ув’язнення, aле 20 січня президент підписaв помилувaння.

Вінниця.info

Теги: АТО військові полон Роман Савков 
Матеріали по темі