Суспільство

Понад 300 км доріг та 5 мостів державного значення планує відремонтувати у 2020 році Служба автомобільних доріг Вінниччини

22 листопада 2019, 16:18

У 2020 році на Вінниччині Службою автомобільних доріг заплановано відремонтувати близько 300 км доріг та 5 мостів державного значення. На ці цілі потрібно понад 8 мільярдів гривень.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

За словами начальника Служби автомобільних доріг області Ігоря Корольчука, у 2019 році основну увагу було сконцентровано на дорогах міжнародного значення М-12/Е50 на маршруті від Вінниці в напрямку Умані та М-21/Е583 на маршруті від Вінниці до Могилів-Подільського. У межах області у 2019 році продовжувалась реалізація проекту GO Highway, у частині виконання ремонту автомобільної дороги М-12/Е50.

На сьогодні вже завершено роботи з капітального ремонту на 97% на 5 ділянках автошляху М – 12 та повністю закінчено усі поточні та середні ремонти. «Стосовно автошляху М – 12, то в наступному році залишається зробити ще 19 км. Це дві ділянки поточного ремонту поблизу Гайсина, а також одна ділянка капітального ремонту. Крім цього, залишилося відновити дві ділянки на великій об’їзній, а також два мости», - зазначив Ігор Корольчук.

Стосовно М-21, то із 11-запланованих кілометрів вже здано в експлуатацію всі об’єкти, зокрема і Немирівська розв’язка.

Всього на Вінниччині за поточний рік відремонтовано 73,3 км із 90 запланованих. За словами Ігоря Корольчука, до кінця цього року будуть введені в експлуатацію решта об'єктів, зокрема і 4 мости.

Щодо планів на 2020 рік, то в пріоритеті — завершення ремонту траси М-12 (залишилось зробити 19 км та 2 мости, на ці роботи потрібно 1,1 млн грн) та продовження ремонтних робіт на автомобільній дорозі міжнародного значення М – 21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» (залишилось відремонтувати 89 км, на які потрібно 3,1млрд грн).

Всього попередньо у 2020 році Службою автомобільних доріг Вінниччини заплановано відремонтувати близько 300 км доріг та 5 мостів державного значення. На ці цілі потрібно понад 8 мільярдів гривень.

«Важлива увага на М-12, бо вона входить до проекту GO Highway. Потім ми концентруємось на регіональних дорогах, які повинні забезпечувати належну комунікацію наших населених пунктів, в тому числі й ОТГ. Бо вони залежать від цих доріг. І будемо співпрацювати із міжнародними фінансовими організаціями задля того, щоб інтенсифікувати процеси, залучити додаткові кошти, щоб не чекати можливостей фінансування, а знаходити комбінацію поєднання державних коштів і тих, які можна залучити із міжнародних фінансових організацій. Нам потрібно якомога швидше відновити дорожню інфраструктуру. Це перша і головна запорука ефективного розвитку територій»,- наголосив Владислав Скальський, голова Вінницької ОДА.


Вінниця.info, фото з сайту ОДА

Теги: дорога ремонт 
Матеріали по темі