Економіка

Понад 40 тисяч вінничан отримають субсидію готівкою

8 лютого 2019, 11:04

З січня цього року для вінничан, які вперше звертаються за призначенням субсидії, діє механізм монетизації. Він передбачає розрахунки за спожитіжитлово-комунальні послуги готівкою. Люди, яким призначена субсидія, будуть отримувати кошти на банківські рахунки «Ощадбанку».

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

«Понад 40 тисяч вінничан отримають «живі» кошти за призначені субсидії. В березні буде перераховано грошові перекази через державний банк «Ощадбанк» тим, хто мав субсидію у лютому.Пенсіонерам розмір субсидії за лютий цього року виплатить Пенсійний фонд одночасно з виплатою пенсії в березні поточного року. Після отримання коштів, громадяни зобов’язанісамостійно оплатити вартість спожитих послуг. Зекономлені кошти завдяки ефективному споживанню ресурсів, залишаютьсяу споживачів та використовуватимуться на власні потреби», - пояснила директор департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

6 лютого прийнято постанову Кабінету Міністрів України №62 якою передбачено, щозберезня цього року, громадянам, якимпризначено субсидію з початку опалювального сезону, будуть виплачуватися«живі» кошти. Тобто вінничани, які отримають такі кошти, мають самостійно сплатити заспожиті житлово-комунальні послуги.

У департаменті соціальної політики зазначають, що вінничанам, яким призначено субсидії, не варто звертатися додатково до Прозорих офісів міста. Перерахунок буде здійснено автоматично.

Нагадаємо, у Вінницькій області більше 85 тисяч осіб отримали монетизовану виплату компенсацій невикористаних сум субсидій.

Вiнниця.info

Теги: субсидія банк гроші  
Матеріали по темі