Суспільство

Понад 400 учнів отримали стипендії від Вінницької міськради. Фото

23 грудня 2019, 14:14

Напередодні новорічно-різдвяних свят, вінницька молодь отримує стипендії міської ради. 23 грудня 404 учні отримали стипендії від міськради за результатами І семестру навчального року.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Міський голова Сергій Моргунов зустрівся із переможцями міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з різних навчальних предметів, переможцями всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, фестивалів, спортивних змагань у музично-драматичного театру ім. Садовського.

Цього року стипендіатами Вінницької міської ради стали 404 учні. Стипендії вручили за результатами І семестру навчального року.

«Ми підбиваємо підсумки першого семестру, і мені приємно бачити стільки багато молодих, талановитих людей. Ви – гордість нашого міста. З впевненістю можу сказати, що ті досягнення, які має місто, – це заслуга всієї громади, і ваша зокрема. І я впевнений в тому, що наші діти є гордістю нашого міста і його майбутнє. Я хочу побажати вам, щоб ваші всі мрії здійснювались», – звернувся до стипендіатів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.


Вінниця.info, фото з сайту ВМР

Теги: стипендія студент учень молодь 
Матеріали по темі