Культура

Понад три десятки видань претендують на літературну премію Михайла Коцюбинського

14 серпня 2018, 17:54

 В рамках Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва надійшло понад три десятки книжок від цьогорічних номінантів. Вручення премії відбудеться 17 вересня.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької обласної ради.

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко є одним із членів журі зазначеного літературного конкурсу. Для ознайомлення з роботами конкурсантів депутат відвідала бібліотеку.

– Кожна книга заслуговує на перемогу, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Станіславенко. – Ці видання традиційно оформлені в експозицію у відділі наукової інформації та бібліографії ВОУНБ ім. К. Тімірязєва. Тут можна зустріти і поезію, і прозу, і лірику й інші літературні жанри. Твори усіх номінантів дуже цікаві та кожен по-своєму особливий.

Всеукраїнська літературна премія ім. М. Коцюбинського започаткована у 1981 році. Вона вважається моральною й матеріальною підтримкою для митців, чия творчість здобула широке визнання, сприяє розвитку їхньої творчості та спонукає до втілення нових мистецьких проектів.

Присудження премії відбувається за таємним голосуванням членів журі. Цьогоріч вручення премії проходитиме 17 вересня у Музеї-садибі М. Коцюбинського у Вінниці. Того ж дня нагородять переможців літературного конкурсу в рамках традиційного літературно-мистецького свята.

 

 

 

 

 

Вінниця.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: премія коцюбинського 
Матеріали по темі