Політика

Попередні результати екзит-полу: у Зеленського 73,2%, в Порошенка 25,3% голосів виборців

21 квітня 2019, 20:03

21 квітня о 20 годині оприлюднили дані двох екзит-полів, які проводилися під час другого туру виборів Президента. Опитування здійснювали Київський міжнародний інститут соціології та Центр Разумкова. Дані актуальні станом на 18 годину.

Наразі лідирує кандидат у Президенти Володимир Зеленський, у нього 73,2%, у Петра Порошенка 25,3%. Викреслили обох або зіпсували бюлетень 1,5%.

Про це повідомили в прямому ефірі «Укрінформу».

Дані двох екзитполів різняться між собою менше, ніж на 1%.

Фахівці опитали 13 686 респондентів, на 20 годину буде опитано понад 15 тисяч респондентів.

Нагадаємо, що 21 квітня усі виборчі дільниці Вінниччини та прилегла до них територія перед початком голосування обстежені вибухотехніками на предмет виявлення вибухових та небезпечних предметів . На території області працює 8 окружних та 1650 дільничних виборчих комісій. Одна відкрилася із запізненням. На дільниці ломом відкривали сейф, бо голова запізнився і був нетверезий.

ОПОРА зафіксувала, що людям похилого віку видають бюлетені без паспортів. Голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації Комітету виборців України В’ячеслав Телень зауважив, зафіксували два випадки, коли два виборці, прийшовши на дільницю, помітили, за них вже хтось проголосував.

Ми запитали вінничан, чого вони очікують від новообраного Президента.

У Вінниці голосував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман з дружиною Оленою.

Захисники йшли на дільниці у військовій формі, щоб нагадати про війну.

Вінниця.info

Теги: вибори Зеленський Порошенко  
Матеріали по темі