Суспільство

Поповнення у вінницькому зоопарку: у рідкісних гуцульських коней народилося лоша. Фото

24 червня 2019, 11:21

У Подільському зоопарку у Вінниці зростає два новонароджених лошатка. Маля народилося в поні і в рідкісних гуцульських коней.

«Поні народили первістка. Хлопчик вже цілком самостійний і багато часу проводить без мами. Як і його батько, він має коричневе забарвлення. Щоб урізноманітнити колекцію, наразі в адміністрації зоопарку розмірковують над тим, як доповнити колекцію зоопарку представниками більш яскравих порід поні.

Неподалік, у родині рідкісних гуцульських коней зростає маленька дівчинка. Їй лише півтора тижні. На відміну від малюка поні, вона майже не відходить від мами і часто ссе материнське молоко», - повідомляють на сторінці зоопарку.

Працівники зоопарку розповідають, що вагітність у її матері тривала 11 місяців. Коли ж мама готувалась до пологів, батька від породіллі відлучили і розмістили у вольєрі поряд.


Вага дівчинки при народженні склала близько 35 кг. Вже через три години після народження вона встала на ноги і почала ссати материнське молоко.

Працівники зоопарку зазначають, що розвивається лошатко нормально. Підгодовувати його не доводиться. Йому вистачає материнського молока. Маму ж у день пологів годували сухим сіном. А вже на другий день породілля їла не сухе, а прив’яле сіно. Наразі до її раціону додають товч, різноманітні домішки, вітаміни та кальцій для зміцнення кісткової системи.

Діти в родині гуцульських коней народжуються раз на рік. За 3,5 роки перебування у Подільському зоопарку пара дає потомство вже вдруге. Неподалік у сусідньому вольєрі зростає лоша, яке народилось у цих коней минулого року.

Раніше ми писали, що у вінницькому зоопарку вперше народилося верблюденя.

Вінниця.info, фото - зі сторінки зоопарку

Теги: зоопарк тварини  
Матеріали по темі