Місто

Попри епідемію та зниження видатків у Вінниці продовжуть ремонт міжпанельних стиків у будинках. Відремонтували сім будівель

30 червня 2020, 14:55

У багатоквартирних будинках Вінниці продовжують ремонт міжпанельних стиків, попри епідемію коронавірусу та загальне зниження видатків у цьому напрямку. Роботи проводять на умовах співфінансування: 70% коштів виділяють з міського бюджету, 30% – збирають мешканці будинків. Від початку року утеплення стиків провели в семи будинках.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, цього року такі роботи вже провели за адресами:

  • вул. Стельмаха, 35;
  • Ващука, 15;
  • Воїнів-Інтернаціоналістів, 8;
  • Ващука, 11;
  • А. Первозванного, 46;
  • Воїнів-Інтернаціоналістів, 6;
  • Ващука, 9.

Ремонт міжпанельних стиків – це один із видів капітальних робіт, який одразу увійшов у перелік найбільш затребуваних мешканцями «хрущівок». Саме ці будинки мають погану гідроізоляцію міжпанельних швів, яка з часом лише погіршується.

«В цьому році ми спільно із мешканцями відремонтували міжпанельні шви в семи будинках. Роботи проводяться на умовах співфінансування – 70% виділяється з міського бюджету, 30% - збирають мешканці багатоповерхівки. Також на умовах співфінансування можна провести ряд інших капітальних робіт у будинку. Ми завжди підтримуємо активних мешканців, які готові до співпраці», - зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Незважаючи на те, що епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани по капітальному ремонту та реконструкції на 2020 рік, роботи у місті продовжуються. Разом з тим, видатки в цілому по цьому напрямку скоротилися на 30%.

Нагадаємо, в 17-ти житлових будинках Вінниці з початку року відремонтували дахи.

Вінниця.info, фото – з сайту міськради

Теги: будинки ремонт Вінниця 
Матеріали по темі