Суспільство

Попри пандемію та високосний рік у Вінниці оформили 400 шлюбів за добу. Фото

29 грудня 2020, 10:42

29 грудня, близько 9:30 години у приміщенні, де проводять церемонію «Шлюб за добу», молода пара оформлює документи.

«І сьогодні розписуємося. Мій хлопець буквально щойно повернувся закордону. І за два дні ми вирішили, що хочемо одружитися. Плани про це у нас були й раніше. Та захотіли прямо зараз оформити шлюб, аби не затягувати. А далі вирішувати інші питання. Святкувати звісно будемо. Дома, з родиною. Без бенкетів, у сімейному колі», - пояснює Вінниця.info Крістіна Стахова.

Крістіна та Станіслав стали 400 парою, які оформлюють шлюб за добу у 2020 році.

«Попри пандемію та певні забобони, що цей рік високосний, було чимало молодят, які хотіли одружитися саме у високосний рік. А на наступний не хочуть. Бо 2020-й – це парний рік. Через карантинні обмеження навесні, зрозуміло, що чимала кількість не могли розписатися. Лише телефонували нам та розпитували, коли зможемо їх прийняти», - розповідає Вінниця.info Оксана Роздорожнюк, організатор «Шлюб за добу».

За спостереженням працівників «Шлюбу за добу», серед інтернаціональних пар у цьому році більшає чоловіків, які привезли майбутніх дружин із-закордону.

«Дуже вразила пара, де вінничанин працював, здається в Індії, і звідти привіз майбутню дружину. А ще були випадки, коли наші хлопці привезли дівчат з Росії, Польщі, Білорусії. Вже не так, як було раніше, коли наші жінки одружувалися з іноземцями. Ну, звісно, ми розписували ще пари, де були жителі Італії, США. Багато студентів, які у нас навчаються», - зауважує Роздорожнюк.

У цей вівторок оформити шлюб мають чотири пари.

«На наступний рік, 2021, вже є п’ять пар, які подали заяви. При чому, є й такі, які заяви захотіли подати саме у цьому році, а розписатися у наступному. Для них, це символізує нове життя. Тож будемо створювати нові родини 2, 5 та 6 січня. З суботи починаємо працювати», - продовжує Роздорожнюк.

Попри те, що в український Уряд запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня, заяви від бажаючих одружитися будуть прийматися.

«Розписувати не будемо, а от прийняти заяви, то так. Спочатку у режимі онлайн. Маємо визначити дату та час. А потім необхідно прийти особисто з документами. Задля безпеки та карантинних обмежень, поки ми зробимо ксерокопії, заповнимо всі дані, пара буде чекати у окремій кімнаті», - зауважує Роздорожнюк.

Нагадаємо, «Шлюб за добу» переїхав з Водонапірної вежі, що по вулиці М. Оводова, у сусіднє приміщення на вулиці М. Грушевського, 22.

За 2019 рік «Шлюбом за добу» скористалися близько тисячі пар.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця Шлюб за добу 2020 
Матеріали по темі