Політика

Порошенко на KNESS: обов’язково приїдьте і подивіться, як змінилась Вінниця. Фото

27 березня 2019, 15:25

27 березня у Вінницькій області з візитом Петро Порошенко в двох статусах - як Президент та, як кандидат на пост глави держави. Він приїхав з дружиною Мариною, сином, який є народним депутатом та представниками Уряду і нардепами. Як Президент Порошенко відвідав у Вінниці завод KNESS з виробництва сонячних панелей, бере участь в раді щодо розвитку курортного міста Хмільник і зустрінеться з АТО-вцями. Як кандидат на пост Президента, Петро Олексійович проведе зустрічі з жителями Хмільника на та Вінниці на центральних площах міст.

Після ознайомлення з виробництвом сонячних панелей, Петро Порошенко провів зустріч з трудовим колективом заводу KNESS. Він говорив про важливість енергетичної незалежності України, про необхідність інтеграції до Європейського Союзу та вступу до НАТО.

«Кожен грудень нам газ перекривали, і кожен січень ціни на газ підвищували. Коли після мого обрання Президентом в 2015 році, за традицією вже, в жовтні місяці, ми отримали «приємну» звістку з Росії, що газ буде перекритий. Але ми до цього ретельно підготувалися і сказали, що ми більше у них нічого брати не будемо. Газ став інструментом тиску на українську владу, державу і народ. До чого це призвело? У 2009 році по контракту, який був підписаний діючими кандидатами у Президенти (Тимошенко – ред.), Україна зобов’язувалась купувати 52 мільярди. При чому ще й записали вільне формулювання «бери або… ». Це означає, спожитий цей газ чи не спожитий цей газ. З кишені українського платника податків перераховувались за 42 мільярди. Знаєте, скільки Україна спожила газу у 2017 році? 14 мільярдів. Знаєте, скільки у 2018 році? 10,5 мільярдів. Знаєте, що буде через 2-3 роки, скільки ми будемо споживати газу – 0. Це є наші реальні кроки по енергетичній незалежності держави», - нагадав Порошенко та сказав, що це стане можливим завдяки розвитку альтернативної енергетики.

«Приємно вражений, з якою великою гордістю мені працівник показує надпис на сонячний панелі «Made in Ukraine – Зроблено в Україні». Це є гордість. Це робиться саме тут на цьому виробництві», - сказав Порошенко про виробництво сонячних панелей KNESS.

Порошенко на заводі з виробництва сонячних панелей KNESS

«В нас йде боротьба за інвестора. Міська влада, обласна адміністрація робить все, щоб затягнути нашого інвестора в індустріальний парк, промислову зону. Я згадую, коли ми тут будували підстанцію (поруч завод «Рошен» - ред.). Що тут було? Нічого тут не було. Ми тоді мріяли, як приєднати частину Вінницького району до міської ради. Володимир Гройсман це зробив», - каже Порошенко та додає, що на новому виробництві KNESS високі конкурентні зарплати та соціальний пакет послуг для працівників. За його словами такими кроками поступово, люди перестануть їхати з України.

«Ще 5 років тому, коли я обирався Президентом перший раз, Україна займала 153 місце в рейтингу Doing Business, це біля Сомалі. Це означало, як тавро, що ніхто сюди з інвестиціями не прийде. За 5 років Україна нашими спільними зусиллями продемонструвала найбільший прогрес серед усіх країн за всі часи – просунулась з 153 місця на 71. Сьогодні ми маємо перші результати економічної єдності, Золотовалютні резерви країни зросли», - сказав Порошенко і зазначив, що зараз головне, аби економічне зростання позитивно відобразилось на «кишені українця».

Порошенко на заводі з виробництва сонячних панелей KNESS

«Ми відродили армію. Це мій перший пріоритет. Децентралізація – другий мій пріоритет разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, народними депутатами від Вінниччини і разом з міською і обласною владою. Подивіться як за 5 років змінилась Вінниця. Хто не бачив, слухайте Президента, обов’язково приїдьте і подивіться, ви будете приємно здивовані. Коли я обирався народним депутатом в 1998 році, Вінниця мала «славу» провінції. Мета децентралізації в Україні – точно не бути периферією. Про Вінницю точно так ніхто не скаже, але в кожному селі так не буде. Децентралізація дає унікальні можливості для кожного лідера громади. В першу чергу «затягнути» інвестора», - сказав Президент.

Після виступу Порошенко пішов фотографуватись з працівниками заводу.

Порошенко на заводі з виробництва сонячних панелей KNESS

Довідка.

KNESS – українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти відновлюваної та традиційної електроенергетики. Група послідовно втілює стратегію розвитку 100% виробництва комплектуючих для ФЕС в Україні. З 2015 року KNESS виробляє металоконструкції та електротехнічне обладнання для відновлюваної енергетики та розподільчих мереж. З 2016 року виробнича компанія групи освоїла серійний випуск інверторного обладнання. Станом на кінець 2018 року виготовлено та встановлено такого обладнання загальною потужністю 406 МВт.

Наразі у групі компаній на постійній основі працює 910 спеціалістів, 40% з яких – висококваліфікований інженерний персонал. А загальна кількість працівників з урахуванням будівельників на будівельних майданчиках, які наймаються за регіоном будівництва, сягає понад 2500 осіб.

За 9 років група компаній KNESS реалізувала понад 100 проектів у відновлюваній та традиційній електроенергетиці. Серед них 47 ФЕС загальною піковою потужністю понад 468 МВт, побудовані у 9 областях України.

Відповідність вироблених заводом сонячних модулів KNESS найсучаснішим світовим критеріям якості дає можливість їх продажу як безпосередньо в Україні, так і в інших країнах Європи та світу.

Вiнниця.info

Теги: Порошенко Вінниця 
Матеріали по темі