Влада

Порошенко призначив нового губернатора Вінниччини

28 лютого 2015, 14:06

 28 лютого Петро Порошенко призначив Валерія Коровія новим керівником Вінницької обласної державної адміністрації, замість Анатолія Олійника. Президент вручив посвідчення новому очільнику області і відзначив що вінничани знають Валерія Вікторовича в роботі. Як відомо, до призначення, Валерій Коровій працював заступником Вінницького міського голови. У період з 2000 по 2006 роки працював на посаді заступника голови ОДА.

«Вінничина сьогодні демонструє дуже відповідальне ставлення до державницьких завдань, які стоять перед місцевою владою», – сказав Президент.

Глава держави особливо відзначив високий рівень виконання завдань з мобілізації в регіоні. «Перше, за що я хочу подякувати керівництву області, – за те, що Вінниччина сьогодні займає одне з перших місць в Україні з мобілізації. Це демонструє ставлення і патріотизм вінничан», – сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив на необхідності побудови діалогу влади та суспільства для забезпечення стабільної політичної ситуації в регіоні.

«Вінницька область, незважаючи на прикрий інцидент, який тут же підхопили російські телеканали, знайшла в собі сили стабілізувати політичну ситуацію. Це – моє перше завдання: діалог з суспільством і народом. Такий діалог нам потрібен, як повітря», – сказав Глава держави.

Привітав нового губернатора спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, який приїхав у рідне місто разом з Порошенком.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Гройсман ОДА Порошенко 
Матеріали по темі