Місто

Порошенко з вінничанами під українські пісні фонтану сказали «так» євроінтеграції

20 жовтня 2013, 03:01

Незважаючи на досить холодну погоду п’ять десятків тисяч вінничан прийшли на набережну, де 19 жовтня фонтан ROSHEN презентував першу українську програму «Хвилі рідної душі» та завершив свій третій сезон.

Відвідав свято й Надзвичайний і Повноважний Послол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер, який вже сподівається, що європейські прагнення українців все ж таки здійсняться наприкінці листопада. «Я щасливий сьогодні бути тут на святі й сподіваюсь, що в кінці листопада я зможу привітати вас усіх бути частиною Європейського союзу», - сказав він.

Виступаючи перед гостями ініціатор створення у Вінниці фонтану ROSHEN – Петро Порошенко вважає важливим, щоб і Європа бачила Україну. «Важливо, щоб не тільки ми бачили Європу, не тільки ми бачили і прагнули європейські цінності, дуже важливо щоб і Європа бачила нас. І я думаю, якщо вона бачить Україну такою, якою є сьогодні Вінниця – це найкраще зображення, найкраще враження від нашої держави. Сьогодні нас майже 50 тисяч і нехай уся Європа бачить, як Вінниця підтримує Європу», - сказав він.

Порошенко переконаний, що без української душі, без української мови, без українського народу – немає Європи. «Через 38 днів, я впевнений, ми усе зробимо, щоб була підписана угода про асоціацію між Європейським Союзом та Україною», - сказав Порошенко.

Привітали вінничан та гостей міста з цим феєричним святом й відомі гурти «Мандри», «Мотор'ролла», ДЖАМАЛА й Тарас Петриненко, які «зігрівали» усіх своїми хітами.

Продемонструвала свої європейські прагнення й молодь Вінниці, яка прямо зі сцени сказала «Так» європейським цінностям та Європі.

Ну а потім - заспівав українською фонтан ROSHEN, презентуючи Україну світу. Продюсер нової програми Володимир Камінський повідомив, що шоу складається із 9 частин, кожна з яких наче хвилею розкриває глядачеві мудру, щиру, талановиту та тендітну українську душу.

Родзинкою української програми стала пісня Костянтина Меладзе «Квітка душі», яку виконала славетна Ніна Матвієнко. Дійство супроводжувалося мультфільмом видатного мультиплікатора Володимира Нужного, який було створено спеціально для цієї програми.

Нова українська програма складається із народних та авторських пісень, пронизаних глибиною та щирістю; пісень сучасних українських виконавців – Ніни Матвієнко, Оксани Білозір, Романа Гриньківа, Дмитра Гнатюка.

У новій програмі приймає участь гурт «ВВ» і Олег Скріпка, який вже багато років популяризує традиції та культуру українського народу.

У новій програмі були задіяні вокальний ансамбль "Mensound", Andi VAX, народний ансамбль "Inter Music Band".

У зйомках брали участь солісти Національного заслуженого академічного ансамблю танцю ім. П.П.Вірського, генеральний директор - художній керівник ансамблю, Герой України Мирослав Михайлович Вантух спеціально для шоу зробив версію постановки танцю "Гопак". Задіяні були й вокальний ансамбль "Mensound", Andi VAX, народний ансамбль "Inter Music Band".

На завершення свята Джамала заспівала переможний гімн України, й в небе злетіли символічні кульки, які символізують прагнення українців до кращого майбутнього.

Кульміцією справжнього європейського дійства під вогні салюту стала легендарна пісня «Україна» у виконанні неперевершеного Тараса Петриненко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі