Місто

Порошенко зіграв на скрипці для 40 тисяч вінничан

26 жовтня 2012, 21:35

У Вінниці найбільший в Європі світломузичний Фонтан Roshen із єдиною у світі системою занурення під воду презентував нову шоу-програму.

Перед презентацією нової шоу-програми у Вінниці на Набережній, де зібралось майже 40 тисяч вінничан, відбулась концертна програма Олега Скрипки та гурту «ВВ», а також віртуоза-скрипаля – Василя Попадюка.

Під час виступу Василь Попадюк запропонував ініціатору створення у Вінниці всесвітньовідомого диво-фонтану Петру Порошенку разом зіграти на скрипці. «Я вважав, що в мене є багато талантів, але сьогодні я відкрив у собі ще один талант – виявляється я ще вмію грати на скрипці, але для цього потрібно мати другом видатних діячів і Скрипку і Попадюка, і усіх, хто зібрався сьогодні заради створення свята. І я думаю, свято в нас вдалося, тому що витримати на вулиці при температурі повітря +4 – це можливо лише у Вінниці», - сказав П.Порошенко перед початком нової шоу-програми фонтану.

Оголосив початок нової неперевершеної шоу-програми молодший син Петра Порошенка – Михайло.

Сама ж ідея шоу заснована на винаходах людства й унікальністю нової програми є поєднання комбінації з лазерних образів.

Розробкою феєричного дійства протягом чотирьох місяців займалась група спеціалістів компанії Emotion Media Factory (Німеччина). Спеціально для нової програми тривалістю 23 хвилини створювалась музика, яка включає мікс різноманітних напрямків.

Після завершення шоу диво-водограю на гостей свята очікував яскравий феєрверк.

Нагадаємо, що корпорація Roshen та Фонд Петра Порошенка в 2012 році інвестували понад 6,5 млн. грн. в модернізацію найбільшого у Європі плавучого, світломузичного Фонтану Roshen. 22 квітня 2012 року під час відкриття другого сезону роботи Фонтану Roshen було презентовано 2 нові шоу-програми "Эльфи"та "Історія музики".

Довідка. Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. Під час реконструкції Набережної проведено розширення нижнього та верхнього променадів з 15845 до 16493 кв м. Проведено розчищення русел річок Вінничка та Південний Буг. На території ділянок двох скверів влаштовано пішохідні доріжки, встановлено дитячий майданчик з спеціальним антитравмовим покриттям. Для забезпечення зручних зв’язків між прогулянковою алеєю та територією, що знаходиться нижче рівня верхнього променаду влаштовано різноманітні типи сходинкових маршів, а також пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Фонтан Roshen розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Фонтан Roshen нараховує три програми тривалістю 20 хв - "Робошен", "Ельфи"та "Історія музики" та 8 коротких – тривалістю 5-6 хв.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка та Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальна вартість проекту Набережної і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі