Суспільство

Порятунок маленької Аліси: в селі на Вінниччині до жінки прибилося лисеня

18 травня 2021, 15:57

В селі Попівець Барської громади, до місцевої жительки прибилося маленьке лисеня. Тваринку жінка взяла до себе, щоб подбати про знайду. Тепер зооволонтери займаються усіма необхідними процедурами, щоб згодом маленьку Алісу передати до заповідника.

Про це у Фейсбук написала волонтерка Юлія Бартащук.

«Вчора дзвінок мені: «До мене прибилось лисеня з розміру долоні, я про нього дбаю, але допоможіть з подальшою його долею, воно саме не виживе». Так ця чудова тендітна жінка Валентина з Попівець нашого Барського району врятувала малечу, яка прийшла до неї на подвір'я за порятунком надавши прихисток.

Сьогодні поїхали забрати Алісу (так назвала її пані Валя).Тепер Аліса пройде ряд процедур, включно із щепленням та буде передана в заповідник. Буду інформувати про подальшу долю лисички. Дякую пані Валентині, вона чудова дуже чуйна людина», – йдеться у дописі.

Згодом пані Юлія опублікувала відео лисенятка.

«Всім ранковий привіт від Аліси, яка по незрозумілій причині залишилась без мами. Аліса ще дуже всього боїться, але апетит має чудовий)))», – пише Юлія Бартащук.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео зі сторінки Юлії Бартащук

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: лисиця порятунок волонтери тварина 
Матеріали по темі